Muzyka bez granic

Muzyka bez granic jest to program autorski, redaktora Mateusza Okrutnego. Program jest całkowicie apolityczny wśród gości redaktora Okrutnego są m.in. Happy Sad, Antek Smykiewicz, Maryla Rodowicz, Daria Marks i wielu innych artystów.

Program “Muzyka bez granic” stawia na różnorodność i otwartość na nowe dźwięki. Redaktor Mateusz Okrutny prezentuje zarówno tradycyjne melodie, które są prawdziwym dziedzictwem poszczególnych kultur, jak i nowoczesne interpretacje, które łączą elementy tradycyjne z nowymi gatunkami muzycznymi. Celem programu jest nie tylko czerpanie z bogactwa kulturowego, ale także ukazywanie, jak muzyka może łączyć ludzi, budować mosty między różnymi społecznościami i przekraczać wszelkie granice.

“Muzyka bez granic” jest hołdem dla różnorodności muzycznej, a jednocześnie przypomnieniem, że dźwięki mają moc łączenia ludzi bez względu na to, gdzie mieszkają i jakim językiem mówią. Program jest w pełni apolityczny, skupiając się wyłącznie na magii muzyki i jej uniwersalnym przekazie.

Dzięki “Muzyce bez granic” słuchacze mają okazję przenieść się w muzyczną podróż do odległych miejsc i poznać artystów, którzy potrafią zachwycić swoją twórczością. To program, który inspiruje, edukuje i pozwala na poznanie muzykalnych skarbów z różnych kultur.

Serdecznie zapraszamy!

OTWARTY MIKROFON ODCINEK WIELKANOCNY

OTWARTY MIKROFON ODCINEK WIELKANOCNY

Odcinek Wielkanocny poprowadzą dla Państwa Redaktorzy Piotr Kołodziejczyk, Lidia Mikocka-Rosińska oraz Mateusz Okrutny. Gościem specjalnym będzie aktorka Paulina Lasota. Życzenia Świateczne złoży Agnieszka Kozuń. Oprócz tego gościć u nas będzie również Ewelina...

Pin It on Pinterest

Share This