MINISTER MARIUSZ KAMIŃSKI

W SZPITALU POWAŻNYM STANIE

 

 

Wczoraj w godzinach wieczornych to Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu przy ul. Alekandrowicza 5 trafił w stanie zagrożenia życia Minister Mariusz Kamiński. Przypomnijmy, że został on osadzony w areszcie w wyniku bezprawnego aresztowania jakiego dokonano na zlecenie Premiera Donalda Tuska rękami Ministra Sprawiedliwości Adama Bodnara. Aresztowani Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik podjęli głodówkę protestacyjną. To właśnie w wyniku tej głodówki w stanie krytycznym do szpitala został wywieziony Mariusz Kamiński. Po opublikowaniu tej informacji wielu opozycjonistów z lat PRL zapowiedziało głodówki solidarnościowe.

Brak reakcji rządu

Na wspomniane wydarzenia brak reakcji rządu. Minister Bodnar nie reaguje. Podobnie Donald Tusk. Jeden z pomniejszych posłów koalicji 13 grudnia stwierdził, że „Miejsce przestępców jest w więzieniu”. Zatem ja jako niezależny dziennikarz nazywany przez środowisko wiadomej gazety „ przebrzydłym pisiorem jednym” , „ ohydnym Trwamowskim dziennikarzyną”, „ Zdziczałym konfederatą” tudzież jeszcze innymi  pochwalnymi peanami częstowany zadaję Premierowi Tuskowi i tym, którzy trzymają się blisko jego życi pytanie:

Skoro miejsce przestępców jest w więzieniu, to dlaczego jeszcze nie siedzą : Grodzki ( pseudonim kopertfield), Gawłowski, Sławcio (zegarmistrz) Nowak, Roman ( Kuń ) Giertych i wielu innych uczciwych inaczej z szeregów koalicji 13 Grudnia? Wszyscy wspomniani panowie ukrywają się za immunitetami. Co stoi na przeszkodzie, aby Marszałek Holownia zwany Marszymusiem wygasił mandat Romana Giertycha?  Co stoi na przeszkodzie aby błyszcząca wybitna inteligencją i obyciem „Marszałkini” Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska wygasiła mandaty senatorskie Panow Grodzkiego i Gawłowskiego ? Stoi bardzo wiele. Wymienieni panowie to również przestępcy ale „praworządni”. Bliższe prawdy było by stwierdzenie prawomyślni. Jak wiadomo zasady prawa rozumiane przez Donalda Tuska są proste:

  1. „Praworządni” przestępcy są zawsze niewinni
  2. Nawet jak nie są patrz punkt 1.

Reakcje społeczeństwa na brak reakcji

W brew temu co miłomściwie ( ja się nie pomyliłem) nam panujący Donald i jego giermkowie założyli społeczeństwo zaczyna się budzić. Coraz liczniejsze manifestacje przed więzieniami, w których osadzono więźniów politycznych, Marsz Wolnych Polaków, który zgromadził 450.000 osób a także zapowiedzi codziennych manifestacji w polskich miastach o tym świadczą. Społeczeństwo budzi się powoli. Widzi, że 100 konkretów to w rzeczywistości 100 mrzonek i niespełnionych obietnic. Nie będzie dobrowolnego ZUS-u nie będzie kwoty wolnej od podatku do 60000PLN .

Prawie Dobra Wiadomość

Po krótkiej hospitalizacji i ustabilizowaniu Mariusz Kamiński został wypisany ze szpitala. Niestety znów trafił do aresztu na Koziej Górze w Radomiu. Wiadomo, ze idealnie było by gdyby został zwolniony z wiezienia.

REASUMUJĄC

Szanowny czytelnik może pomyśleć, że ten Kołodziejczyk to się wyzłośliwia. Poniekąd będzie miał racje. Jednak nie do końca. Zauważając wszystkie wady rządów PiS należy zadać sobie pytanie: Co zrobił do dziś rząd Tuska? Jakie ustawy gospodarcze uchwalił? Czy zrobił coś więcej po za gadaniem o sprawach majtkowo-łóżkowych i szczególną miłością do wiatraków? Czy ci państwo dadzą radę dalej rządzić Polską? Na te pytania drogi czytelniku, droga czytelniczko odpowiedzcie sobie sami.

Piotr Kołodziejczyk